با احتساب سایت قبلی من

بیانیه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی خطاب به مردم شریف اردکان

بیانیه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی خطاب به مردم شریف اردکان

باسمه تعالی

یا ایها الذین آمنوا قوا انفسکم و اهلیکم نارا( سوره مبارکه تحریم ، آیه ی ششم)

         مردم عزیز و همیشه در صحنه ی اردکان

   با سلام و تحیت و تشکر فراوان به خاطر مشارکت بالا و سرنوشت ساز در عرصه حماسه ی سیاسی و قدردانی از عزیزانی که در این مدت زحمات زیادی را برای برگزاری انتخابات پر شکوه متحمل شده انده ، چند نکته ای را برای اشاره عرض می کنم که : عاقلان را اشارتی کافیست.

۱-      خداوند بزرگ را شاکرم که به من توفیق داد تا در عرصه حماسه سیاسی نقشی متفاوت ایفا کنم و در خلق آن بیش از پیش سهیم باشم.

۲-       از تمام عزیزانی که با رای و همت خود مرا یاری کرده اند ، تشکر می کنم و به خصوص کمال امتنان را از اعضای بی ریا و دوست داشتنی ستادم ابراز می دارم.

۳-      موج تخریب ها و تهمت ها علیه این جانب  به عنوان نامزد شوراها ، در میان نامزد های حاضر ، قطعا بی نظیر بود . از پیامک گرفته تا تهدید جانی ، از حذف اقلام تبلیغاتی بنده گرفته تا پرتاب بمب صوتی در منزل اینجانب ، از موج تخریب لفظی گرفته تا موج تخریب فیزیکی .از کارشکنی در برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور همه نامزد ها تا برگزاری جلسه بدون مجوز سایر نامزدها.

این جانب با استعانت از خداوند متعال همه ی کسانی را که در این راه تلاش کرده اند ، عفو می کنم و از تهمت ها به خداوند قادر متعال پناه می برم و انتظار دارم تا با رفتار منطقی و توام با آرامش ، با منتخبین مردم همکاری و اندکی عقلانیت و اعتدال در امور جاری شود .  در این مدت تهمت هایی از سوی همه ، به بنده زده شد که لازم می دانم لااقل به دو مورد آنها اشاره کنم .

اولین مورد ، تهمت دروغ بودن مدارک و سوابق اینجانب بوده است که بسیار ناروا  و دور از انصاف و مخالف احترام به تلاش گران عرصه ی علم و فرهنگ است. مدارک اینجانب کاملا حقیقی   است و بخشی از آن در سایت بنده موجود است که به تدریج به روز خواهد شد.در ضمن هنگامی که در روز آخر به سبب تحریک برخی عزیزان ، برای ارائه مدارک به فرمانداری مراجعه کردم ، وظیفه ام را انجام داده ام. این حقیر به خداوند متعال از این همه بد اخلاقی شکایت می کنم و اورا وکیل خود می دانم که نعم الوکیل است.

از سوی دیگر موج تهمت ها در مورد خط سیاسی این جانب مطرح بوده که باید بگویم همیشه سعی کرده ام به تعادل رفتار کنم  و نه افراط و تفریط ، حضور در سازمان ملل در زمان دولت سید محمد خاتمی یک امر طبیعی و به خاطر تلاش این جانب در عرصه ی مجازی بود و دولتی هم که رسما مسدول اجرایی کشور است را باید همه قبول داشته باشند چرا که حکم تنفیذ رهبری معظم را دارد. کمک به چنین دولتی از وظایف ماست نه آن که خدای نکرده به قول برخی از دوستان ، مصداق رانت خواری و امثال این ها  باشد.  از سوی دیگر چگونه ممکن است همین فرد به دولت مستقر ناسزا گوید  و ضد آن باشد ؟ در کجای عمر من توهینی به این دولت شنیده اند و یا مرگی را از دهان من ؟!

در تمام دوران دولت خاتمی ، معتدل بوده ام و پس از آن نیز هرگز از دایره ی اعتدال خارج نشده ام اما سیاست بازی را هم همواره نفی کرده ام آن هم به خصوص در عرصه ی شورای شهر.

این گفته بدان معنا نیست که بنده مخالف فلان دولت یا جریانی هستم هرکدام از گروه ها و جریان ها ،  نکات مثبت و منفی ای دارند که باید با هم دیده شوند. نکته ای که نماینده محترم مردم در مجلس نیز مورد تاکید قرار داده و افراد دامن زننده رااز این امر بر حذر داشته است.

۴-      اقدام حقوقی علیه تخریب ها را حق خود می دانم و در این  راستا به قانون  توسل می جویم اما آن جا که پای مصالح شهر در میان است ، از حق خود می گذرم که الحق الاوسع الشیاء فی التواصف و اضیقها فی التناصف.

۵-      در پایان بار دیگر از همه ی تلاش گران عرصه ی این جهاد  مقدس تشکر می کنم و آمادگی کامل خود را برای در اختیار گذاشتن تجربیات و مطالعات خود در مورد شورا اعلام می دارم.

و الی ا…. عاقبه الامور

حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

نامزد چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر اردکان

۹۲/۳/۲۶

در تاريخ ۲۶/خرداد/۱۳۹۲ ۵ دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

۵ ديدگاه

 1. باجناق وسطی! می‌گه:

  سلام برادر
  پناه میبرم به خداازشرشیطان رانده شده و اغواگران آن خبیث،که به خاطر جاه و مال از هیچ کار منفوری کوتاهی نمی کنندوبه شما توصیه صبر میکنم امیدوارم که خداوند هرچه زودتر دستشان را رو کند.وخودت را به خاطر ناسپاسی کسانی که فرق شیشه والماس را نمیدانند ناراحت نکن.توفیقات هرچه بیشترشما را از درگاه خداوند خواستارم

 2. باجناق وسطی! می‌گه:

  سلام برادر
  پناه میبرم به خداازشرشیطان رانده شده و اغواگران آن خبیث،که به خاطر جاه و مال از هیچ کار منفوری کوتاهی نمی کنندوبه شما توصیه صبر میکنم امیدوارم که خداوند هرچه زودتر دستشان را رو کند.وخودت را به خاطر ناسپاسی کسانی که فرق شیشه والماس را نمیدانند ناراحت نکن.توفیقات هرچه بیشترشما را از درگاه خداوند خواستارم.
  برادر کوچک شما،محمدرضا فرشیدفرد

 3. محمدرضا می‌گه:

  بابا محمدرضا فرشید فر خیلی مخلصیم (از طرف جک )

 4. حمید حاجی اسمعیلی اردکانی می‌گه:

  ۹۰۰۰

دیدگاه خود را بیان کنیددو + = نُه

حق نشر © 2020 انتشار مطالب  اين تارنما در سايت ها و نشريات با ذکر نام و درج پیوند مجاز است
: طراحي و توسعه  : توسط  مدیر تارنما ؛  آدرس ما در پیام رسان های خوب ایتا و گپ :masirh@