با احتساب سایت قبلی من

مسیر کرامت

مسیر کرامت

باسمه تعالی

 باز دیگر تیر ماه است،  اما عجیب ، این ماه گرم، با گرماگرم حوادث «دهه ی شصت» پیوند خورده است؛ سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی ، شهادت بهشتیان انقلاب  با  انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، بمباران شیمیایی سردشت ،  شهادت آیت الله صدوقی رحمه الله علیه ، حمله ی ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ،  از جمله ی مهم ترین حوادث گرم این ماه هستند. در همه ی این حوادث، رد پای استعمار و در راس آن «شیطان بزرگ» دیده می شود و این داستان همچنان ادامه دارد… .

 شیطانی که متهم بزرگ تولید سلاح علیه مظلومان جهان است و اکنون با «ویروس منحوس»، مانند صیادی است که در دام خویش گرفتار آمده  است! گرفتاری ای که با اعتراضات تبعیض نژادی،گره خورده و وضعیتی جدید را رقم زده است. اما در این شرایط نیز، آن شیطان بزرگ، دست از پلیدی بر نداشته و همچنان« یاران اروپایی» خود را می شوراند! یارانی که خواب «نفوذ» بیش از پیش در ایران را می بینند ، آنانی که با امثال «شورای نگهبان» به شدت مخالفند،  به« مفسدان» گوناگون  در عرصه ای مختلف و با کمک سازمان «سیا» ه  خود ، یاری می رسانند و گاهی آنان را ترور می کنند ؛ در عین حال «عفاف و حجاب » را بر نمی تابند تا فکرها سرگرم لهویات شود ؛ روشن گری و «بصیرت» را بر نمی تابند،« اقتصاد»  را  - تا آن جا که از دستشان بر آید – بر مردم تنگ گرفته اند ، بهزیستی و «تامین اجتماعی» را از کار انداخته اند و شهادت جوان ترین امام علیه السلام  را بر ملت مظلوم شیعه تحمیل کرده اند!

 آری ! خط، همان خط است ؛ در اسامی و لباس های گوناگون ! نفوذی ها ، همچنان جولان می دهند و آنچه به پای اسلام عزیز – هرچند بی خودانه- نوشته می شود، سخت ، ناجوان مردانه است. گویی هشتمین حجت حق علیه السلام بار دیگر ولیعهد نامیده  شده تا به نام دین و حق ، جفاها شود!

«دهه ی کرامت» ؛  اما فرا می رسد، زیبایی ها رخ می نماید و  با یاد حضرت معصومه سلام الله علیها ، دلها، جلا می یابد  تا به میلاد صاحب این کشور یعنی حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثناء رسد و به ما یاد آوری کند ، در دل طوفان ها ، آنچه ما را «نگهبان»  است ، این خاندان کریم است که لطف بیکرانشان، شامل این سامان شده است  تا جای جای ایران عزیز ، معطر به یاد این امام زادگان نورانی شود. اردکان ما نیز ، از این کرامت بی بهره نیست ؛ کرامتی که در این دریای طوفانی ، بارها کمک کارمان بوده است. کمک در عرصه های مختلف سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی . اکنون فرصتی است بی بدیل تا بهره گیری از این کرامت های بی کران ، شهر و کشور خود را در این راستا به پیش بریم ، مسیری که از دل «مجلس انقلابی»  می گذرد و ان شاء الله با استقامت ، به« دولت جوان مومن انقلابی» می انجامد تا مقدمات تمدن نوین اسلامی ، به انجام رسد… . این چنین باد.

در تاريخ ۳۱/خرداد/۱۳۹۹ بدون دیدگاه برچسب ها : ،،،

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنیدشش + هشت =

حق نشر © 2020 انتشار مطالب  اين تارنما در سايت ها و نشريات با ذکر نام و درج پیوند مجاز است
: طراحي و توسعه  : توسط  مدیر تارنما ؛  آدرس ما در پیام رسان های خوب ایتا و گپ :masirh@