با احتساب سایت قبلی من

انتخاب نیکو

انتخاب نیکو

باسمه تعالی

دی ماه امسال را که ورق بزنیم ، به اهمیت«انتخاب نیکو» پی می بریم. گرچه مناسبت هایش کم است اما زیباست و حرکت آفرین . میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و اسوه ی زیبایی هاست که در نگاه اول چشم را می نوازد. او که«برادر» را انتخاب کرده و تا آخر با اوست، این است انتخابی ارزشمند و پای مردانه .

در ادامه به جشن میلاد می رسیم . میلاد مسیح علیه السلام ، او که فیض قدسی حق  مرتبا شامل حالش شده و البته خود، لیاقت داشته است . او که روح الله بودن را انتخاب کرده و هم چنان ادامه داده است!

انتخاب زینبی و مسیحایی ، هر دو اما سرنوشتی متفاوت داشته است ، زینب سلام الله علیها ، صبر را پیشه کرد ه تا به یقین رسیده است  و مسیح علیه السلام، عروج را تا به قتل منجر نشود و بقیه اللهی باشد برای آینده ی محتوم هستی.

پیروان این دو اسوه اما ، گاهی چون امیر کبیر، مرگ سرخ را ترجیح داده ا ند و پای انتخابشان  ایستاده اند تا ایستاده بمانند.

و ما نیز باید این چنین باشیم. انتخاب کنیم و پای انتخابمان بایستیم. ولی چه و چگونه انتخاب کردن مهم است. گاه یک انتخاب ناصواب، راه را بر ثواب می بندد و دل ها را به سویی نا صحیح می برد، سمتی که نه بهره ای از تعادل دارد و نه نشانی از تدبیر!

اکنون، زمان انتخاب ماست، انتخاب آزادانه و آگاهانه ی مردم اردکان، انتخابی برای فردای این دیار، استان و کشور عزیزمان، انتخابی برای زندگی سعادتمندانه و شرافت مندانه و انتخابی بزرگ برای انقلاب، تا بماند و ببالد و جمهوری اسلامی را ترمیم کند. حرکتی که حیف است به ظهور دولت یار منجر نشود.

دوستان!  فقط دو ماه مانده است تا تزریق دوباره حیات و امید، دو ماه مانده تا بازگشته به اصل و ریشه  و تنها دو ماه مانده تا  دوم  ماه اسفند، فرصت ها را دریابیم.

در تاريخ ۲۶/آذر/۱۳۹۸ یک دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

يک ديدگاه

  1. محمود می‌گه:

    امید آن که انتخاب خوبی داشته باشیم و مجلس خوبی

دیدگاه خود را بیان کنیدهفت + چهار =

حق نشر © 2020 انتشار مطالب  اين تارنما در سايت ها و نشريات با ذکر نام و درج پیوند مجاز است
: طراحي و توسعه  : توسط  مدیر تارنما ؛  آدرس ما در پیام رسان های خوب ایتا و گپ :masirh@