با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

پاسخ به فرماندار

پاسخ  به فرماندار

پاسخ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل شاکر امام‌جمعه اردکان به سخنان امروز فرماندار شهرستان

بسمه‌تعالی
فرماندار محترم اردکان جناب آقای مقیمی
با سلام و تحیات

صوت سخنان شمارا در جلسه تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم آموزش‌وپرورش گوش دادم. انتظار این بود که در غیاب ما درباره نامه صحبت نمی‌کردید و تفسیرهای خاص ارائه نمی‌دادید.

از شما پنج سؤال دارم که یادداشت کرده‌ام و فقط دو سؤالش را در این مجال مطرح می‌کنم و پاسخی صادقانه می‌طلبم.

سؤال اول: من کار به پوپولیست ندارم فقط می‌دانم و خدا شاهد است که خود شما در بیداری و نه خواب، از نماینده محترم پیش من گلایه کردید که رویم فشار آورده باید فلان شخص را ببری در فرمانداری و به فلانی پست معاونت بدهی!!! از بردن نام شخص سفارش شده برای معاونت معذورم. اگر صحیح است پس شما باید بابت نوشتن نامه و برداشتن فشار از رویتان از من تشکر کنید، نه انتقاد. و حتی اگر نامه من تند بوده بخشی بابت گلایه خود شما از نماینده محترم است که البته در سخنرانی‌ها و جلسات، آن‌چنان از ایشان نام می‌برید و یاد می‌کنید! ما اهل اردکانیم و صاف و ساده و نام این برخوردهای دوگانه را نفاق می‌گذاریم. اگر هم صحیح نیست لازم نمی‌بینم به سخنان دیگرتان جواب بدهم.

سؤال دوم: شما آقای مهدی زاده را به اتاق خود دعوت کردید و در حضور خود ایشان، با مدیرکل محترم صحبت نمودید و گفتید؛ ایشان مورد تأیید ما و امام‌جمعه و دفتر نماینده است و بابت این موضوع با من هم مشورت گرفتید و تأیید کردم. جناب آقای وطنخواه هم به من گفتند گزینه مهدی زاده مورد تأیید ماست. آقای مهدی زاده حی و حاضر و شاهد است. پیگیری شما چطور شد؟! و چرا یک‌دفعه، شخص دیگری را مطرح می‌کنید و با اصرار پیگیر آن می‌شوید؟! این بازی کردن با آبروی افراد نیست؟! مانند بازی این‌یک ماهه شماها با فرزند شهید ….

پنج نفر نام‌برده شده؛ آقایان رضاپور، ادبی، فداکار، کارگر و مهدی زاده هستند. مردم عزیز از آن‌ها خواهند پرسید که آیا از سوی مدیرکل محترم دعوت به مصاحبه شده‌اند یا نه!؟

از شما می‌خواهم به خاطر مصالح شهر و مردم، این بحث را ادامه ندهید! من از بداخلاقی شما و برداشت‌ها و مفهوم گیری‌های شگفتتان از نامه‌ام (مخصوصاً مفهوم بنده شیطان در برابر بنده خدا و گرا دادن توهین امام‌جمعه به مدیران دلسوز که خیلی بی‌انصافی است و اینکه انتصاب قانونی نبوده!!) می‌گذرم.

این چند سطر هم در پاسخ سخنان یک‌طرفه شما نوشتم. در صورت ادامه این بحث رسماً شما و نماینده محترم را باهم به گفتگوی دوطرفه در برابر مردم و دوربین دعوت می‌کنم تا با طرح سه سؤال باقیمانده و شنیدن حرف‌ها و نظرهای دو طرف، خودشان قضاوت کنند و حقیقت را جویا شوند.

اگر هم واقعاً مرا بداخلاق و بی‌انصاف و گنهکار می‌دانید به حرمت سن و سال بیشترتان کوتاه بیایید.

جناب آقای مقیمی، شمارا نمی‌دانم؛ اما من خدا را شکر، مدیون و وابسته هیچ حزب و جناح و شخصی نیستم و با هر دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا ارتباط دارم و مشورت هم می‌گیرم.همین فردا نیز آماده تحویل مسئولیت می‌باشم. همچنین مورد هجمه و انتقاد برخی عزیزان از هر دو جناح قرار می‌گیرم که از خداوند شرح صدر بیشتر می‌طلبم.

از رسانه‌ها هم می‌خواهم به خاطر مصالح شهر و مردم به این بحث دامن نزنند، چون اختلاف میان مسئولان ارشد شهر به نفع هیچ‌کس نیست.

ضمناً تنها کانال ارتباطی ما در فضای مجازی کانال ” قلب فرهنگی ” است و نامه‌های رسمی دفتر و امام‌جمعه فقط از این کانال رسانه‌ای می‌شود.

سه‌شنبه‌شب، نهم بهمن‌ماه ۹۷
سید اسماعیل شاکر
امام‌جمعه اردکان
@ghalbefarhangi

در تاريخ ۰۹/بهمن/۱۳۹۷ بدون دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید+ نُه = یازده

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه