با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

زمانی برای انقلابی بودن

زمانی برای انقلابی بودن

باسمه تعالی،

دوم تیرماه شده است تا سازمانی شکل گیرد که خوبی ها را فریاد زند ، قلم را ارج نهد ، فرهنگ پهلوانی را تقویت کند ، عفاف و حجاب را نهادیه سازد و الگو های بلندی چون حضرت امام صادق علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها را بیشتر و بیشتر معرفی کند و یاد و راه بزرگانی چون بهشتی مظلوم و هفتاد ودو یارش ، صدوقی شجاع و سایر شهدای محراب  را بیش از پیش روشن کند . البته این نهاد انقلابی می تواند بدی های سلاح های شیمیایی و میکروبی را هم بگوید و از جنایات شیطان بزرگ آمریکای جهان خوار در حمله به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج همیشه فارس حکایت کند. این گونه است که آن نهاد ارزشمند بیش از پیش می تواند «بهزیستی» مردم را تقویت کند گرچه سازمانی به همین نام هم تشکیل شده است و جا پای اولاد بزرگوار معصومین و امام زادگان علیهم السلام  خصوصا احمد بن موسی علیه السلام بگذارد  و به واقع تبلیغات اسلامی کند.

به خوبی می توان اهمیت این نهاد را در همین چند جمله و با الهام از مناسبت های این ماه دریافت تا چه رسد به شورای نگهبان عزیز که یادگار امام خوبی ها بود و نگهبان انقلاب اسلامی و قانون اساسی که اتفاقا خود شهید بهشتی رحمه الله علیه از واضعان آن بوده و قانون اساسی مجلس شورای اسلامی را بدون آن معتبر نمی داند. نهادی که همیشه  به خصوص در انتخابات مورد هجمه ی مخالفان ایران اسلامی بوده است و مخالفان از امامت امت شنیده اند که:« مخالفت با شورای نگهبان ،مخالفت با اسلام است» و از امام خامنه ای مدظله العالی نیز به یاد دارند که :«حضور شورای نگهبان ، حضور مبارکی است».

بسیار روشن است که حفظ این نهاد های انقلابی و به طور کلی انقلابی بودن ، همیشه راه گشاست به خصوص در اردکان ما که مورد هجمه ی بسیار قرار گرفته و بسیار تلاش شده تا انقلابی گری از مردم زدوده شود  و طبعا برای این کار باید اسلام زدایی کرد و یا لااقل جدایی اسلام از سیاست را پی گرفت.

اکنون زمانی است که گرم و پرخروش چون تیرماه ، بر قلب اباحی گری و سکولاریزم بتازیم و اردکان را مانند گذشته به وضع انقلابی خویش باز گردانیم ، اکنون زمانی است که اسراف را رها سازیم و مصرف کالای ملی را برای حفظ منافع آینده ی کشور اسلامی ایران سرلوحه ی کار قرار دهیم تا اشتغال بیش از پیش رونق یابد و کالاهای کم کیفیت در یک میدان رقابت در میان داخلی ها مجبور به تقویت خویش شوند و اکنون زمانی است که از بی تفاوتی خارج  شویم و علیه آنان که بر طبل بی عاری می کوبند بشوریم تا باز هم عطر خوش انقلابی بودن و سرانجام انتظار، فضای شهر عالمان و فقیهان را خوشبو کند . فراموش نکنیم که مولای انقلابی ما علی علیه السلام فرمود: لایصلح الوالی الا باستقامه الرعایا : حاکمان جز با تلاش یا راستی مردمان، اصلاح نمی شوند. این چنین باد.

در تاريخ ۲۸/خرداد/۱۳۹۷ بدون دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید+ هشت = نُه

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه