با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

قیام اردیبهشتی موعود!

قیام اردیبهشتی موعود!

اردیبهشتمان با یاد حسین علیه السلام آغاز شده است . آن جا که نام عباس علمدار علیه السلام می درخشد تا زینت عبادت کنندگان ظهور کند. ظهور کند تا نشان آخر الزمانی اش را در طبس ببینیم و ولادت علی اکبر علیه السلام را به نام «روز جوان» جشن بگیریم. اصلا همه ی این ماه، سراسر شادی و شعف و شور است ، شعف از ولادت انسان های کاملی که جهان مفتخر به حضور آنان است و اگر معلمی هست به خاطر آن هاست . آنها که به ما فرمان مشورت در امور را داده اند، کار و کارگر را ارج نهاده اند و حب الوطن من الایمان سر داده اند تا ما امروز خلیج فارس را بزرگ بداریم و در ادامه  مطهری و شیخ بهایی و شیخ صدوق و شیخ کلینی و فردوسی و خیام و پاسدار و جانباز را و از دلش انقلاب فرهنگی ای بیرون کشیم که متفکران نیک اندیش جهان را متحیر کرده است !

وضعیت ما امروز – به توفیق الهی – به گونه ای است که کسی ایران را نشسته نمی داند. ایران قیام کرده است تا قائم عجل الله تعالی فرجه الشریف را درک کند و سهمی بسزا در ظهور داشته باشد ،  ظهوری که این بار برای آخرین بار رخ می دهد تا چراغ های هدایت جامعه بازگردند و جهان بار دیگر منور شود و سرانجام به سوی نقطه ی اوج خود راه بپوید. این پویش عظیم ، خیال خام مستکبران و بدخواهان را باطل می کند تا کاری بس بزرگ تر از قیام فقیه بزرگ میرزای شیرازی به انجام رسد  و جهان ، ایران، استان و اردکان عزیز را سرافراز کند. اردکانی که شاید عده ای آن را دست کم بشمارند  اما : کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره باذن الله.

اصلا حسین علیه السلام به ما پیامی داده است که قیام اردیبهشتی تان ، یک نقطه ی حساس است. قیامی که برای حفظ و ارتقاء جهان خوبی ها رخ می دهد و خواب مستکبران را آشفته می کند. و چه پیامی والاتر از این؟! خدا را شکر که این قیام شروع شده است  قیامی که تنها باید صدایش را شنید! صدای قیام اردیبهشتی موعود را ، یا حق

 

در تاريخ ۳۱/فروردین/۱۳۹۷ بدون دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید+ دو = چهار

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه