با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

کاری زینبی!

کاری زینبی!

باسمه تعالی

بهمنی دیگر و یاد فردوسی پاک زاد ، مرد بزرگ حماسه آفرین که راوی عاشقی های ملت بزرگ ایران بوده و هست . اما این حماسه ها تا کنون نیز ادامه دارد ، حماسه های دی ماهی و بهمن ماهی ،حماسه هایی که از یک سو  باعث استقلال و استقرار  کشور و اسلام شد  و از سویی اجانب به خصوص صهیونیست های خبیث   را نا امید کرد.  . اما این حماسه آفرینی های میدانی  مردم عزیز ما  به مسوولان امر در «فضای مجازی»  نیز هشدار می دهد که امنیتشان را در آن فضای« قتلگاه» نیز حفظ کنند و با جلوگیری از انتشار خیانت بار فضای مجازی آمریکایی- صهیونیستی مانند تلگرام – که به حق تله گرامش خوانده اند- و کمک به توسعه ی فضای مجازی بومی و به خصوص شبکه ی ملی اطلاعات ، آرامش روانی و فکری این مردم نجیب را تامین کنند.

 اما این تهاجم نرم که سالهاست بر ملت ما تحمیل شده ، در مناطقی از کشور عزیزمان بیشتر نمود و نفوذ دارد و یکی از این مناطق که دشمن بیشتر بر روی آن حساسیت دارد ، اردکان عزیز  است ، اردکانی که به قول مرحوم شفق رحمه الله علیه :

« شهره بود به مردان پاک باز». چرایی این حمله ی سهم گین  بر مناطقی مثل اردکان ما فرصتی وسیع تر می طلبد  اما اجمالا باید گفت : دین داری و ولایت مداری دشمن دشمنان ماست و آنها این مهم را نمی خواهند.

اکنون در این فضای غبار آلود بر ماست تا با روشنگری هرچه بیشتر به خصوص در مراکزآموزشی و فرهنگی شهر ، مانند دانشگا ها و مدارس، خود را از این گرداب ویژه ی برنامه ریزی شده توسط دشمن شماره یک بشریت یعنی آمریکای جهان خوار و اذبانش رهایی بخشیم و با ترویج فضای مجازی بومی باکیفیت و استفاده ی به جا و به اندازه از آن، اردکان را نجات دهیم. نجاتی برای ماندن این دیار پاکان. نجاتی که به راستی انقلاب دیگری است در دل انقلاب اسلامی ایران در سال پنجاه و هفت و  نجاتی  که خود «پرستاری»  است از بیماری وارد شده بر پیکر این کهن بوم و بر ، همچون زینب کبری سلام الله علیها، کاری انقلابی که اکنون زینبی شده است. این چنین باد.

در تاريخ ۲۹/دی/۱۳۹۶ بدون دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنیدهفت + یک =

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه