با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

بیانیه ی انصراف از انتخابات شورا+پی دی اف

بیانیه ی انصراف از انتخابات شورا+پی دی اف

 

باسمه تعالی

دریغ از همـگرایی!

بار دیگر چهار سال از شورا گذشت و اکنون کارنامه اش پیش روی ماست. کارنامه ای که در مجموع وضع  قابل قبولی نداشته است و این می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد.

 وقتی به پیشنهاد هایم در انتخابات شورای سال نود و دو می نگرم، می بینم که هیچ کدام از آن ها به خوبی عملی نشده است. نه خبری از اولویت فرهنگی است، نه توسعه‌ی الکترونیک، نه روابط عمومی شهرداری و شورا  قوی شده و نه کمیته‌ی صیانت از حقوق شهروندی تشکیل، نه مجمع فکری‌ای درست شده و نه به مسایل خاص بانوان توجه شده است. نه به میراث فرهنگی توجه شایانی شده و نه گشت  ۱۳۷ ای ایجاد شده است.  نه زمان بندی پروژه ها معلوم است و نه گزارشی از عملکرد شورا و شهرداری، ورودی های شهر همچنان نابسامان است و شعار مناسبی دیده نمی شود. اردکان شهر علماء و فرهیختگان است اما دریغ از خوش آمدگویی با این عنوان. این مسایل را بارها به دوستان در شهرداری و شورا ارایه کرده و پیشنهاد هایی داده ام اما … .

وقتی این مسایل فراموش شود ، دیگر نباید انتظار داشت فرهنگ غذایی مردم را عده‌ای تحت تاثیر قرار ندهند و طرح مشکل‌زای فاضلاب  با آن وضعی که صددرصد به ضرر مردم و سفره های آب زیر زمینی است، اجرا نشود. دیگر نباید توقع داشت که شهرداری قابل بیاید و نیروهای شهرداری اصلاح و توانمند شوند، دیگر نباید منتظر عدالت در توسعه‌ی شهری بود، اصلا نباید سیاسی نبودن و استقلال شورا را  به نظاره نشست، دیگر نمی توان  آثار سکولاریزم را در تبلیغات شهری  ونام معابر و خیابان ها ،ندید و سرانجام دیگر نباید منتظر بود تا فکری برای آلودگی های مختلف مادی و معنوی شهر شود.

با وضع موجود لزوم همگرایی دوستان متعهد و متخصص بیش از پیش ضروری است تا با شورایی کاری، مستقل و متخصص مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنند اما دریغ از این همگرایی!

تلاش های بسیار این حقیر برای درست کردن جمعی همدل و متخصص، فارغ از جناح بندی های سیاسی، متاسفانه به جایی نرسید. برخی دوستان قول به ثبت نام دادند اما ثبت نام نکردند و از میان دوستان حاضر نیز گروهی شکل گرفت اما عده ای آن را بر هم زدند!

اکنون در این وانفسای بی تفاوتی و  متاسفانه قدرت طلبی، ماندن امثال منی که فداکارانه پای در این عرصه گذاشته‌ام، چه سود قابل توجهی می تواند داشته باشد؟! بر فرض که بتوان روال موجود را با انتخاب شدن کند کرد اما آیا می توان اثرات ناشی از این جلوگیری را بر فضای فکری و فرهنگی شهر نادیده گرفت؟ آیا این کار باعث ضربه به  بدنه‌ی شهرداری کم توان ما نمی شود؟ و این در نهایت به نفع اردکان خواهد بود؟ آیا این حضور مستقلانه، به ضرر فضای همدلی در شورای آینده نخواهد بود؟

 از این رو علیرغم برنامه ریزی‌ها و تلاش‌های بسیار و ضمن تشکر از کسانی که این حقیر را دعوت به شرکت کرده اند،  انصراف خود را از نامزدی در انتخابات شورای شهر  اردکان اعلام می کنم و آماده ام تا هر فرد یا گروهی که مایل است، نتایج این کار شبانه روزی را در اختیار قرار دهم و باز هم مانند سربازی فداکار که هدفش خدمت به این خاک پر افتخار است، برای اردکان تلاش کنم. اردکان عزیز خسته‌ی من. چرا که : حب الوطن من الایمان.       والسلام علی من التبع الهدی

حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

نامزد پنجمین دوره ی انتخابات شورای شهر اردکان

فایل پی دی اف در این جا: انصراف

در تاريخ ۲۳/اردیبهشت/۱۳۹۶ بدون دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید+ شش = هفت

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه