با احتساب سایت قبلی من

وبگاه حمید حاجی اسمعیلی اردکانی

بیانیه ی اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان اردکان به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه ی اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان اردکان به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله القاصم الجبارین

فاجعه اسفبار کشتار گسترده و قتل عام مردم مسلمان کشورهای اسلامی نظیر فلسطین، یمن، عراق و سوریه که با سکوت معنادار سازمان ملل و دیگر مجامع بین‌المللی همراه بوده باعث گسترده شدن این نسل‌کشی و قتل عام ظالمانه مسلمانان مظلوم و بی پناه شده است. بی شک و بدون تردید در پشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبار، ایادی و نوکران سر سپرده آنها در منطقه و بعضاً در سازمان‌های بین‌المللی پیش زمینه این خون ریزی‌ها را فراهم  آورده است و اکنون شاهد ترویج فرهنگ اسلام ستیزی از سوی کشورهای غربی با اقداماتی نظیر ایجاد گروههای تکفیری و سلفی مانند داعش هستیم که کاری جزء اهانت به قرآن و اهل بیت پیامبر (ص) و ایجاد محدودیتهای شدید اجتماعی برای مسلمانان نیاموخته اند.
علیرغم همه ادعای بلند حقوق بشری جهان ، توسط برخی از کشورهای غربی هم اکنون یکی از خشونت بارترین وقایع تاریخ معاصر در حال وقوع است که با کمال تأسف کمتر صدایی  نیز از جانب مدعیان دروغین حقوق بشر به گوش نمی‌رسد.
به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان گوش‌ها را کر کرده است، این گونه نسل کشی‌ها و کودک کشی‌ها با بی توجهی رسانه‌های جهانی چه توجیهی دارد؟ آیا وقت آن نیست که مجامع بین‌المللی و در رأس آنها شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند؟
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان اردکان ضمن محکومیت شدید کشتار کودکان، زنان و مردان مسلمان و به آتش کشیدن خانه و کاشانه آنان چه در فلسطین چه در یمن و چه در دیگر نقاط جهان اسلام، از تمامی نهادهای بین‌المللی می خواهد در اقدامی عاجل و قاطعانه به این نسل کشی‌ها و جنایات پایان دهند.
همچنین دانش‌آموزان به فیض الهی  ضمن دعوت همه ی دلسوزان عالم ، همراه با مردم شهیدپرورو مقاوم جهان چون سنوات گذشته جهت تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و حمایت از مظلومان عالم در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ضمن اعلام انزجار از دولت‌های مزدور و سرکوب‌گر منطقه و فرا منطقه‌ای به خصوص مستکبران غربی اعلام می‌دارد تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌نماییم. آری وعده الهی بسیار نزدیک است و به زودی قدس شریف به دامن امت اسلامی باز می‌گردد.
ان شاءالله

در تاريخ ۱۸/خرداد/۱۳۹۷ بدون دیدگاه برچسب ها : ،،

درباره نويسنده

من معلم و اندکی طلبه ام .....

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید+ نُه = دوازده

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي و توسعه  : توسط مدیر وبگاه